Witamy serdecznie na SDPAdmins.pl!

Strona ta została poświęcona platformie zgłoszeniowej ManageEngine ServiceDesk Plus oraz aplikacji AssetExplorer. Znajdziesz tutaj informacje na temat nowości zaprezentowanych w produktach ME, jak one sprawdzają się w praktyce, porady, skrypty oraz konfiguracje, które pozwolą na dostosowanie funkcjonalności całej aplikacji do potrzeb zarówno użytkownika korzystającego platformy jak i administratora. Dowiesz się w jaki sposób dodać specyficzną funkcjonalność, przekonfigurować aplikację tak, aby zawsze była dostępna nawet w przypadku, gdy z jakichś powodów serwer bazy danych przestanie działać.

Znajdziesz tutaj także wiele innych porad związanych z ServiceDesk Plus czy AssetExplorer, ale niekoniecznie widocznych z „zewnątrz”. Mamy tu na myśli konfigurację bazy danych czy systemu operacyjnego tak, aby aplikacje pracowały najwydajniej, zapewniając ciągłą, bezawaryjną pracę systemu wsparcia użytkowników w Twojej organizacji.

Oprócz wcześniej wspomnianych zagadnień chcemy poruszać również tematy z szeroko pojętego IT.

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu dużo interesujących zagadnień, które chciałbyś wprowadzić w swojej platformie zgłoszeń w środowisku produkcyjnym.

Życzymy przyjemnej lektury
Zespół SDPAdmins.pl